83-031 Łęgowo
ul. Tczewska 12
tel./fax 58 682 85 94
tel. 58 691 14 10
gardenia@gardenia.gda.pl

dodaj do ulubionych ustaw jako stronę startową napisz do nas

strona główna o firmie nasza oferta galeria poradnik kontakt lokalizacja

nasza oferta • mieszanki traw GRAMINEX

mieszanki traw GRAMINEX  •   mieszanki traw pastewnych

Uniwersalna
Mieszanka przeznaczona do zakładania trawnika o wszechstronnym użytkowaniu, polecana na duże obszary zielone, mniej przydatna dla celów sportowych. Jakość zbliżona do większości mieszanek na polskim rynku.
Opakowania: 1 kg, 4 kg, 10 kg, 25 kg

Gazon
Mieszanka dekoracyjno-sportowa. Daje trawnik o wybitnej kolorystyce, gęstym, trwałym zadarnieniu i bardzo dobrej zimotrwałości w warunkach klimatycznych Polski. Do wysiewu wokół budynków mieszkalnych i na terenach przeznaczonych na lekkie użytkowanie sportowe. Odpowiednia na wszystkie typy gleb.
Opakowania: 0,10 kg, 0,25 kg, 0,5 kg, 1 kg, 2 kg, 4 kg, 10 kg

Wembley
Mieszanka sportowo-dekoracyjna, dająca trawnik odporny na deptanie, przeznaczony na obiekty sportowe, pola golfowe, ale także wokół budynków reprezentacyjnych, domów mieszkalnych.
Opakowania: 0,5 kg, 1 kg, 2 kg, 4 kg, 10 kg

Sport
Mieszanka przeznaczona na obiekty sportowe, boiska, stadiony. Pozwala uzyskać gęsty, trwały trawnik, odporny na deptanie i rozrywanie. Pełne zadarnienie uzyskuje się po 6-10 miesiącach w zależności od terminu siewu.
Opakowania: 0,5 kg, 1 kg, 4 kg, 10 kg, 25 kgPark
Mieszanka traw ekstensywnych, nie wymagających szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych, odpornych na spaliny, dymy i inne uciążliwe zanieczyszczenia. Najlepsza na tereny przydrożne, obszary zieleni miejskiej.
Opakowania: 1 kg, 2 kg, 10 kg, 25 kg

Relax
Mieszanka traw przeznaczona do wysiewu na dużych obszarach rekreacyjnych, do ogrodów, parków, wzdłuż ciągów komunikacyjnych, wokół zbiorników wodnych.
Opakowania: 1 kg, 2 kg, 4 kg, 10 kg, 25 kg

www.graminex.com.pl